De ongeveer 53.000 internationals in het Noorden hebben sinds vandaag hun eigen nieuwssite.
Elke dag zet The Northern Times de belangrijkste nieuwsfeiten uit het Noorden op een rijtje voor de expats, studenten en kenniswerkers uit het buitenland. Ook is er ruimte voor de Nederlandse cultuur, lifestyle, human interest, onderwijs en de kansen in de noordelijke zakenwereld.
“Uit een rondgang onder internationals bleek dat ze meer over de regio willen lezen en dan het liefst in Engels. Daar zijn we dus mee aan de slag gegaan”, zegt Karen Prowse namens het International Welcome Center North (IWCN), een van de initiatiefnemers van de nieuwssite.
Internationaal talent
De nieuwssite wordt gemaakt door het International Welcome Center North, het Groningse Persbureau Tammeling en de Amerikaanse journaliste Traci White. De site wordt ondersteund door het grote project Top Dutch Talent, waarbij grote noordelijke organisaties zich richten op het binnenhalen van meer internationaal talent.
Foto: The Northern Times