HAREN – Na 55 jaar het bedrijf in de familie te hebben gehad zet eigenaar Wouter van der Werf er een punt achter. Nu zal wat er nog in de winkel staat online worden geveild.
Van der Werf had de winkel aan de Kerkstraat overgenomen van zijn vader, die het in 1972 kocht nadat Zuivelwinkel de Vries er was vertrokken. Sindsdien was het een vaste plek voor klusmateriaal en advies, maar ook gezelligheid in het dorp. Daarnaast was de winkel populair rondom de feestdagen door de vuurwerkverkoop. Dorpsbewoners gaven aan deze huiselijk aanvoelende zaak te gaan missen.
Online veiling
Door het ontbreken van een geschikte opvolger heeft de eigenaar besloten de winkel te sluiten. Op 31 december 2023 was de zaak voor het laatst open voor het verkopen van vuurwerk. Nu zal wat er nog in de winkel staat worden geveild via Onlineveilingmeester.nl. De online veiling is al geopend en zal sluiten op woensdag 28 februari vanaf 19.30 uur. Na gratis registratie kan er geboden worden vanaf 10 euro.
Over de veiling
Deze veiling bestaat uit ongeveer 100 kavels. De gehele bedrijfsinventaris wordt geveild. Deze bestaat vooral uit bouwmaterialen, gereedschap, ijzerwaar en grote hoeveelheden blikken verf. Geïnteresseerden kunnen tijdens de kijkdag in het reeds gesloten pand op 23 februari tussen 14.00 en 16.00 uur de kavels bekijken. De winkel is gelegen aan de Kerkstraat 10, 9751BC in Haren.
Foto: Onlineveilingmeester.nl