MIDDEN-GRONINGEN – De brandweer heeft vanmiddag een nieuws blusinzet gedaan bij het brandende verdeelstation van TenneT in Meeden. Met succes want de brand is nu onder controle.
Brand hoogspanningsstation Meeden onder controle
Er is geen rookoverlast meer. Het advies om ramen en deuren te sluiten en uit de rook te blijven, vervalt daarmee. De veiligheidsregio laat weten dat als de brand toch weer oplaait, de brandweer opnieuw in actie komt. Het kan zijn dat omwonenden nog roetdeeltjes vinden op hun eigen groente en fruit. Hierbij geldt nog steeds het advies om dit goed af te spoelen en uit voorzorg weg te gooien als dat niet lukt.
Het hele bericht van Veiligheidsregio Groningen is te lezen in de afsluitende toevoeging aan het live-blog van de veiligheidsregio.
TenneT informeert nu verder over de afronding van het incident. De netbeheerder organiseert dinsdag 1 september om 20:00 uur een bijeenkomst voor omwonenden in Meeden. Ook mensen uit de (ruime) omgeving die overlast hebben gehad en vragen hebben zijn uiteraard welkom. Burgemeester Erica van Lente en wethouder Niels Joostens zullen bij de bijeenkomst zijn.
Heb je vragen of zoek je naar meer informatie over het incident? Kijk dan op de website van TenneT. Vragen aan de gemeente? Neem contact met ons op.



