Oldambt

Johan Modastraat tijdelijk afgesloten, gemeentehuis wel bereikbaar

Van maandag 17 augustus 07.00 uur tot donderdag 20 augustus 16.00 uur vinden werkzaamheden plaats bij de bouw van het nieuwe gemeentehuis aan de Johan Modastraat in Winschoten.

Tijdens deze werkzaamheden wordt de stalen damwand verwijderd. Daarom is de ingang van het gemeentehuis aan de Johan Modastraat tijdelijk alleen via de Langestraat te bereiken. Het gemeentehuis blijft bereikbaar voor bezoekers. 

Ook bezoekers die minder goed ter been zijn, kunnen het gemeentehuis blijven bezoeken.Vanaf de parkeerplaats achter het gemeentehuis staat een omleidingsroute aangegeven. Volg hiervoor de borden naar de ingang van het gemeentehuis.

Om bezoekers en omwonenden op tijd te informeren, zijn aan beide zijden van de Johan Modastraat vooraankondigingsborden geplaatst.

Bedankt voor uw begrip voor de tijdelijke overlast.

📲 Als eerste op de hoogte? Volg ons via WhatsApp, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Threads en X.

Foto: Gemeente Oldambt (ingezonden)