Altijd het laatste nieuws uit Groningen

Algemeen, Westerkwartier

Gratis computercursus in Bibliotheek Grootegast, Zuidhorn en Marum

WESTERKWARTIER – Wil je beter leren computeren? In januari start er weer een nieuwe Klik & Tik-cursus in de bibliotheken in Grootegast, Zuidhorn en Marum. Het is gratis voor iedereen, je hoeft geen lid te zijn.

De cursus is voor iedereen die nauwelijks of nog nooit met de computer heeft gewerkt. Meld je nu aan om een plaatsje te reserveren. Dan nemen wij contact op om samen te bespreken wat je wilt leren.

De cursus Klik & Tik

Je leert werken met de computer. Je leert klassikaal en werkt tussendoor in je eigen tempo. Vrijwilligers begeleiden je. stap voor stap. Hoe kun je typen en scrollen? Hoe werkt inloggen? Hoe ga je naar internet en websites? Hoe verstuur je een mailtje? Je leert hoe je een mailtje opent en hoe je een bijlage opent. De cursus duurt 8 welken.

Wat heb je nodig?

Je kunt een laptop van de bibliotheek gebruiken of je gebruikt je eigen laptop. Geef je op bij de balie van de bibliotheek. Opgeven kan ook via de website www.biblionetgroningen.nl/agenda. Wil je meer weten? Bel Agnes Boekema 06-25504737.

Foto: Stella Dekker (ingezonden)