GRONINGEN – Deze kerstvakantie kunnen gezinnen in Groningen genieten van een scala aan leuke activiteiten in de zwembaden van de stad. Zwembad Kardinge, Zwembad De Parrel en het Helperzwembad bieden een speciale vakantieprogramma voor kinderen en ouders, met volop waterplezier en avontuur.
Kinderen kunnen zich uitleven in de Splash Arena, waar ze kunnen klimmen, springen en glijden op de opblaasbare Octopus, de rots en de loopmatten. Deze activiteiten zorgen voor uren waterplezier! Terwijl de kinderen spelen, kunnen ouders deelnemen aan Aquasportlessen, die perfect zijn voor een actieve en gezonde vakantie.
In Zwembad De Parrel en het Helperzwembad kunnen jonge waterliefhebbers zelfs een zeemeerminles volgen. Deze magische lessen zijn populair, dus inschrijven is noodzakelijk, omdat er slechts een beperkt aantal staarten beschikbaar is. De kosten voor de zeemeerminles bedragen € 13 en je kunt je online of bij de balie van de zwembaden aanmelden.
Verder is er in de zwembaden van De Parrel en het Helperzwembad een gezellige oudejaarsbingo voor kinderen, waar ze leuke prijzen kunnen winnen.
Voor de vakantieperiode geldt in Zwembad De Parrel en het Helperzwembad het speciale kindermiddagtarief, terwijl Zwembad Kardinge het reguliere tarief hanteert.
Breng samen met je kinderen een onvergetelijke kerstvakantie door in de zwembaden van Groningen, vol magische momenten en waterplezier!
Voor meer informatie en het volledige programma kun je de websites van de zwembaden raadplegen:
- Zwembad Kardinge: Vakantieactiviteiten Kardinge
- Zwembad De Parrel: Vakantieactiviteiten De Parrel
- Het Helperzwembad: Vakantieactiviteiten Helperzwembad
Foto: Sport050 (ingezonden)