
Van Iddekingeweg zaterdag 6 en 13 maart dicht voor autoverkeer
Op zaterdag 6 en zaterdag 13 maart is de Van Iddekingeweg in Groningen afgesloten voor autoverkeer ter hoogte van het viaduct. Fietsers en voetgangers kunnen via de zuidkant van de Van Iddekingeweg passeren. Autoverkeer wordt omgeleid via de Paterswoldseweg, Laan Corpus den Hoorn en Vondellaan en andersom.
Op zaterdag 6 maart geldt de afsluiting van 06.00 's ochtends tot 20.00 uur 's avonds. Op zaterdag 13 maart is de afsluiting van 07.00 uur 's ochtends tot 19.00 's avonds. De weg is dan in beide richtingen afgesloten.
Omleiding
Autoverkeer wordt omgeleid via de Paterswoldseweg, Laan Corpus den Hoorn en Vondellaan en andersom.


Werkzaamheden aan viaduct A28
De afsluitingen zijn nodig vanwege werkzaamheden van Combinatie Herepoort aan het viaduct van de A28. De renovatie van het viaduct is eind februari afgerond. De komende periode worden voorbereidende werkzaamheden uitgevoerd voor het verbreden van het viaduct.
Foto/Bron: GinoPress B.V./Groningen Bereikbaar